dilluns, 7 de novembre de 2011

L'alcalde es reuneix amb les famílies de la nostra escola

 
L’alcalde de Figueres, Santi Vila, vindrà el dilluns, 14 de novembre, a les 18.30 hores, a l’Escola Carme Guasch i Darné per explicar quina és la planificació prevista per a la nostra escola tant en el present com pel que fa a la seva futura ubicació a l’edifici del centre penitenciari del carrer Sant Pau.

Tothom qui ho vulgui pot assistir a escoltar les explicacions de l’alcalde, en aquesta visita que ha estat promoguda des de la Comissió de Seguiment d’Instal·lacions de l’AMPA de l’Escola Carme Guasch i Darné, encarregada de fer el seguiment de la feina que estan desenvolupant l’Ajuntament de Figueres i el Departament d’Ensenyament de la Generalitat a l’entorn del present i el futur de la nostra escola.
 

AMPA Carme Guasch i Darné Copyleft © 2013