diumenge, 21 de novembre de 2010

Entrega de carnets de Soci d'Honor

EL CLUB D'HOQUEI SHAMPA CARME GUASCH I DARNÉ DE FIGUERES JA TÉ SOCIS D'HONOR.Com tota gran entitat, el nostre Club d'Hoquei ja disposa de socis honorífics: els tres fills de la Carme Guasch i Darné, en Toni, la Sílvia i la Blanca Soler i Guasch. El president del Club i alhora president de l'AMPA de l'Escola Carme Guasch i Darné, Roger Ferré, va lliurar els tres carnets personalment a Toni Soler divendres passat, 19 de novembre, sota la majestuosa Cúpula del Teatre Museu Dalí. Toni Soler havia vingut a Figueres a participar en la presentació del diari Ara, que neix el proper 28 de novembre i del qual ell n'és accionista (http://www.ara.cat). El fill petit de Carme Guasch va estar molt afable i proper en la conversa que va mantenir amb Roger Ferré i també amb Víctor Lafuente, membre de la comissió d'hoquei, i el seu fill, l'Artur, alumne de P-4 i jugador d'hoquei patins.Toni Soler es va mostrar molt interessat a fer un seguiment de l'activitat que desenvolupa el nostre Club d'Hoquei.
 

AMPA Carme Guasch i Darné Copyleft © 2013